Владика Василій привітав педагогів Гвіздецької школи мистецтв із 45-річчям

У п’ятницю, 10 травня, Преосвященний владика Василій (Івасюк) взяв участь в урочистостях присвячених 45-річчю від дня заснування школи мистецтв у смт. Гвіздець.

Святкування розпочалося із параду, під супроводом оркестру, який проходив від самої школи до Народного дому. Тут для всіх присутніх був представлений творчий звіт “З Україною в серці”, який підготували викладачі та учні Гвіздецької школи мистецтв.

Перед початком концертної програми владика Василій привітав директора школи п. Любов Іванішин, весь педагогічний та учнівський колектив із їхнім святом. У своєму слові, єпископ наголосив на тому, що духовенство, влада івчителі повинні спільно виховувати дітей та молодь, адже серед них уже ростуть майбутні міністри, професори й викладачі. Владика також заохотив батьків віддавати дітей на навчання у цей навчальний заклад, адже краще коли їх виховує школа, аніж вулиця.

На завершення кир Василій подякував директору школи, всім учням і працівникам за їх активну працю, побажавши наснаги у майбутніх починаннях. Словами нашого славетного Кобзаря: “І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь” єпископ закликав до дій. Опісля п. Любові Іванішин було вручено грамоту та ікону Коломийської Богородиці “Це мати твоя”, щоб вона була оберегом для школи.

На святкуванні присутніми були також місцеві священики та представники влади, зокрема депутат ВРУ Юрій Тимошенко і голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук та начальник відділу культури райдержадміністрації Людмила Федор, які звернулися з вітальним словом. Далі урочиста частина продовжилась концертною програмою, яку підготували викладачі та учні школи.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії