Владика Василій помолився у храмі української громади в Італії

У рамках Синоду єпископів УГКЦ, який цьогоріч проходить в Римі, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк відвідав українську громаду, що в місті Реджіо Емілія (Reggio Emilia) на Півночі Італії.

З нагоди 10-ї річниці від заснування парафіяльної громади храму святого Юрія (chiesa di San Giorgio) урочисте богослужіння очолив єпарх Коломийський кир Василій Івасюк. Спільно з єпископом молились священник Коломийської єпархії і парох храму в Італії о. Михайло Хром’янчук, голова Патріаршого трибуналу о. Роман Шафран, душпастир української громади міст Парми та П‘яченца о. Андрій Мацьків.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся Преосвященний владика Василій, в якому розповів про значення Церкви, а на останок привітав з річницею заснування.

Цього дня багато вірних приступило до Святого Причастя, після чого владика уділив своє благословення через обряд мирування. Зазначимо, що владика Василій вперше відвідав храм у м. Реджіо Емілії, який перебуває у повному розпорядженні української громади. Зараз у храмі відбуваються щоденні богослужіння.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії