Владика Василій благословив урочисте відкриття мистецького бієнале “KOLOMYIA-ART”

23 та 24 червня Коломия перетвориться на столицю сучасного мистецтва, адже у ці дні, в Мистецькому центрі “Світовид”, відбудеться відкриття Міжнародного коломийського мистецького бієнале “KOLOMYIA-ART” /”КОЛОМИЯ-АРТ”, на якому будуть представлені мистецькі твори сучасного мистецтва.

Міжнародне коломийське бієнале “KOLOMYIA-ART” / “КОЛОМИЯ-АРТ”, – це мистецький проект, який ставить за мету всебічно розвивати сучасне мистецтво шляхом проведення виставок такого мистецтва в усіх його проявах: публічних лекціях, майстер-класах та пленерах за участі мистців з усієї України та зарубіжжя.

В рамках проекту свої твори на виставці представили близько 180 митців. Завітав на відкриття також єпископ Коломийської єпархії УГКЦ кир Василій (Івасюк). Звертаючись до митців та організаторів виставки, владика побажав натхнення та творчих звершень задля збагачення мистецької скарбниці. Відтак кращих митців кир Василій відзначив грамотами.

На творчому заході присутні мали змогу розглянути виставку сучасного мистецтва “Kolomyia 50/50″: 2018” (живопис), яка присвячена 90-річчю Енді Ворголи (Andy Warhol), всесвітньо відомого американського мистця українського походження, одного із засновників поп-арту та культової постаті в історії сучасного мистецтва в цілому.

Джерело: прес-служба Коломийської єпархії


Новини єпархії