Владика Василій поблагословив працівників агрофірми “Вільхівці” на успішну працю

8 листопада єпископ Коломийський кир Василій Івасюк відвідав найбільше зерносховище в Івано-Франківській області, що знаходиться в с. Вільхівці. У 2016 році місцева агрофірма запустила в роботу розбудований елеваторний комплекс для зберігання продукції та просушування зерна  на 85000 тонн.

Преосвященного владику на підприємстві привітно зустрів директор Іван Приймак, який провів екскурсію та розповів про застосування новітніх технологій.

Оглянувши приміщення агрофірми “Вільхівці” Преосвященний владика наголосив на необхідності розвитку таких підтриємств у нашому регіоні.

“Бачимо, що аграрна галузь з роками все більше розвивається, тому виникає потреба в зерносховищах. Власне такі підприємства забезпечують в першу чергу людей місцем працевлаштування, адже вони мають змогу працювати на рідній землі, а не в чужих державах.  Наступна перевага – це крок до побудови економічного ладу, від якого залежить загальний добробут українців. До такої ж злагодженості й праці закликав народ митрополит Андрей Шептицький. Він повчав, що задля гідного та щасливого життя людям потрібно самим трудитися”, – сказав єпископ.

На завершення кир Василій побажав директору та всім працівникам своєю ревною працею продовжувати утверджувати настанови Андрея Шептицького. Також владика поблагословив усіх на успішне продовження робіт та нові розбудови.

У свою чергу директор агрофірми Іван Приймак подякував кир Василію за візит та подарував на згадку прапор із символікою підприємства.

Джерело: пресслужба єпархії

 

 


Новини єпархії