Владика Василій поблагословив відкриття виставки творчих робіт учнів шкіл естетичного виховання

23 жовтня у коридорі другого поверху приміщення Коломийської районної ради, в рамках VI фестивалю духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю” відбулося відкриття виставки художніх робіт учнів шкіл естетичного виховання району під назвою “Християнська сім’я”.

Перед відкриттям виставки прозвучала пісня “Матінка світу” у виконанні дитячого колективу “Струмочок Покуття” в супроводі оркестру народних інструментів Гвіздецької школи мистецтв, керівники Любов Іванішин та Михайло Могильняк.

Після чого до слова і благословення було запрошено правлячого архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василя Івасюка. Звертаючись до присутніх, владика Василь зазначив, що діти і молодь Коломийщини, як і загалом цілої України, неймовірно талановита, одним з доказів цього є виставка художніх робіт “Християнська сім’я”, які відкривається сьогодні. Також архиєрей, закликаючи поглянути всіх на стенд “Герої Небесної Сотні”, який встановлено навпроти виставки, сказав, що наш мир тут, це боротьба патріотів-воїнів на Сході нашої держави. Владика подякував дітям і їх учителям, а також владі Коломийщини за сприяння в проведенні фестивалю духовної пісні та інших духовно-мистецьких заходів, які відбуваються в районі.

Далі відбулась  мистецька програма, після чого усі бажаючі мали можливість оглянути виставкові роботи.

Джерело: відділ культури Коломийської РДА


Новини єпархії