Владика Василій освятив підрясники студентам дяківсько-катехитичного коледжу

30 грудня Східна Церква вшановує Святих Праотців, котрі чекали “весільної гостини” – народження Месії. І саме від цієї неділі починається підготовчий період до святкування Різдва Христового.

Архиєрейську Божественну Літургію Преосвященний владика Василій відслужив у храмі св. Архистратига Михаїла м.Коломия. Співслужили єпископу парох храму о.м. Петро Чиборак, о.Зеновій Болехівський, о.Іван Остафійчук та о.Юрій Терещенко.

Перед початком богослужіння єпископ освятив підрясники студентам 1 курсу Коломийського дяківсько-катехитичного коледжу.

Опісля продовжилась Літургія. В часі проповіді владика звернувся до присутніх з такими словами: “Сьогодні Церква святкує пам’ять святих Праотців, тобто всіх тих, хто так прагнув дожити до того часу, коли обіцяний Месія ступить на землю. Втім зараз люди живуть набагато пізніше за праотців і вже не очікують бачити Месію фізичними очима. Одначе, вірою знаємо, що Ісус народився у Вифлеємі, відкупив нас і перебуває з нами. Сьогодні, в контексті пам’яті святих Праотців, притчі про оздоровлення сліпого та велику вечерю, слід кожному запитати себе: Наскільки я свідомий благословенного часу, в якому живу? Чи я розумію, що знаходжуся у числі запрошених на гостину народження Сина Божого? Наскільки хочу прийняти запрошення? Що краще бути кривим, сліпим, кульгавим і та силою приведеним на вечерю, а чи може краще йти добровільно самому?”, – сказав владика.

По завершенню богослужіння владика подякував всім за спільну молитву та привітав з прийдешніми святами. Відтак до єпископа зі словами вдячності звернулися студенти дяківсько-катехитичного коледжу, які побажали щедрих ласк Господніх за його ревну працю на благо Коломийської єпархії.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії