Владика Василій освятив оновлену каплицю святої великомучениці Варвари у с. Ворона

Сьогодні свята Церква вшановує пам’ять святої великомучениці Варвари. За переказами, свята Варвара народилася на сході Римської імперії. Будучи християнкою в юному віці, Варвара постраждала за визнання віри Христової у 306 році. Через відмову зректися Христа і за присудом місцевої влади її стратив власний батько, який відтяв її голову мечем. Опісля багато чудес творилося біля гробниці Варвари, а люди отримували зцілення від різних недуг.

Сьогодні, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк завітав до села Ворона Отинійського протопресвітеріату, де освятив новозбудовану каплицю на честь великомучениці Варвари. На початку всі спільно помолилися Акафіст до святої великомучениці, а опісля єпископ виголосив проповідь в якій наголосив: «У Бога нічого не буває випадковим. Віримо, що свята великомучениця Варвара молиться сьогодні за тих, хто стоїть на захисті України, а особливо тих, хто в холодну пору, перебуваючи в окопах, оберігає наш народ і стримує наступ російських військ. Збройні сили України покликані охороняти не бюрократичні цінності, не політичні структури, а життя народу і кордони нашої Вітчизни».

На завершення владика Василій окропив освяченою водою новозбудовану каплицю та вручив грамоти всім меценатам та жертводавцям які спричинилися до побудови каплиці.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії