Владика Василій очолив Божественну Літургію у храмі святого апостола Андрія Первозванного

Київська Церква відзначає день святого апостола Андрія Первозванного 13 грудня, який першим приніс віру християнську на землі теперішньої України. Його подвиг має неоціненне значення для долі усього українського народу. Апостол Андрій відкрив нам Божий шлях до спасіння, долучивши до християнського світу не одне покоління українців.

13 грудня, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк завітав до храму святого апостола Андрея Первозванного, що в місті Коломия. Урочистості з нагоди храмового празника розпочалися Божественною Літургією, яку очолив архиєрей.

«Премудрість Божа проходить крізь цілу нашу історію і може допомогти нам об’єднати громадян сучасної України навколо віри в Ісуса Христа у міцну державу. Вороги хочуть винищити народ з нашої території і роблять все для того, але люди все одно будуть повертатись на рідну землю до батьківської хати. Померти і бути похованим в рідному краї, це рівносильно тому, як подорожувати ціле життя по світу, а потім повернутись додому на відпочинок. Українці завжди повертатимуться на свої території, про це свідчить історія. Духовна спадщина наших предків навчає мудрості, що Україну не можна тримати як річ, Україною треба жити!», — наголосив владика Василій.

Опісля Літургії адміністратор парафії о. Микола Остафійчук висловив слова вдячності єпископу за душпастирський візит, а також всім присутнім за спільну молитву.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

\


Новини єпархії