Владика Василій Івасюк здійснив освячення дитячого будинку сімейного типу у м. Коломиї

21 листопада 2021 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, здійснив освячення дитячого будинку сімейного типу у м. Коломиї.

Звертаючись до присутніх, владика Василій зазначив: «Сьогодні ми прославляємо Архистратига Михаїла, котрий є начальником Небесних сил, а нашим заступником та охоронцем. Він є тим нашим Ангелом Хоронителем, бо, як знаємо, кожен із нас має свого заступника перед Богом – Ангела Хоронителя. Архангел Михаїл є над усіма ними.

Сьогодні ми бачимо надзвичайно велику ласку Божу. В цей день я хочу подякувати Богдану Миколайовичу, бо ви є тією людиною, котра має чуття людського болю, людського страждання. Саме тому, відкриваючи такі доми для людських потреб, ви проявляєте діло милосердя. Дивлячись на цих дітей, що, немов ті ангелики у вишиванках, стоять посеред нас й прославляють Бога, то хочеться вам побажати доброї долі, поблагословити на добру дорогу, на якій ви зможете долати будь-які труднощі. Також не забувайте про молитву, постійно моліться, слухайте своїх батьків та добре вчіться. А ви, батьки, будьте відповідальними за них, бо Господь Бог їх вручив вам під вашу опіку. Ви маєте дати їм той добрих приклад, щоби вони могли в подальшому бути щирими людьми та йти дорогою до Бога. Хай Господь обдаровує вас силою, наснагою, а особливо терпінням. Бо життя, то не тільки радісні дні, але й колючі та прикрі моменти. Хай Господь благословить кожного із вас».  

На освяченні також були присутні представники влади, голова міста – п. Богдан Станіславський, о. Сергій Триф’як (Синкел у справах соціального служіння Коломийської єпархії та директор БФ «Карітас Коломийської єпархії УГКЦ»), та запрошені гості.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель

 


Новини єпархії