Владика Василій Івасюк взяв участі у зустрічі духовенства із Головою Івано-Франківської ОДА

01 березня 2022 р. Б. відбулася зустріч представників місцевої влади з духовенством різних християнських конфесій. У цій зустрічі взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, правлячий Архиєрей Коломийської єпархії, Кир Василій Івасюк, представники інших конфесій, та представники влади щоби обговорити нагальні проблеми, які торкаються безпеки кожної людини.

Церква, не зважаючи на тяжкі дні лихоліття, завжди була і буде зі своїми вірними. Вона, як та мати, пригорне та заспокоїться, обійме та витре заплакані очі, підбадьорить та вислухає, нагодує та зігріє. Сьогодні ж вона піклується про безпеку та охорону життя людини.

Зустріч очолив Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, запевнивши, що Церква та народ – єдині, сильні та незламні у молитві, вірі та надії на швидку перемогу.

п. Світлана Онищук (голова Івано-Франківської ОДА), п. Олександр Сич (голова Івано-Франківської обласної ради) та п. Руслан Марцінків (міський голова) надали оперативну інформацію станом на сьогоднішній день, закликавши до зважених дій у зв’язку з повномасштабним вторгненням.

На цій зустрічі було прийняти дзвонити у церковні дзвони тоді, коли лунає сповіщення про небезпеку. Щоби повідомити про тривогу людям у селах, а у містах підсилити систему оповіщення.

Від сьогодні церковні дзвони перестають закликати вірних на молитву, а будуть сповіщати їх про небезпеку й тривогу.

Не біймося, бо з нами Бог, дорогі віряни! А, якщо Бог з нами, то хто проти нас?

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Пресслужба Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

 


Новини єпархії