Владика Василій Івасюк взяв участь у молитві за мир в Україні

Сьогодні, 26 січня 2022 р. Б., – особливий для нас, українців, день. День молитви, посту та випрошування у Бога миру для України.  Адже на усіх нас чигає велика небезпека: повномасштабне вторгнення російських військ.

У цей День всесвітньої молитви за мир в Україні Преосвященний владика Василій долучився до молитви у Архикатедральному та Митрополичому Соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська, котру очолив Митрополит, Кир Володимир Війтишин.

Звертаючись до присутніх, Митрополит Володимир зазначив: «Сьогодні наше Прикарпаття молитовно єднається зі Святішим Отцем Папою Франциском, котрий закликав увесь світ молитися за мир в Україні. Ми єднаємося у молитві з Блаженнішим Святославом, з нашими владиками, духовенством, монашеством, вірними та усім народом України, єднаємося у молитві за мир. Ще не забуті часи безбожного атеїзму та неволі, переслідувань Святої Церкви та її вірних. Тоді ми заносили наші молитви за волю Церкви та України. І Господь вислухав наші молитви. Віримо, що й сьогодні Господь вислухає наші молитви, прийме нас під Свою Божу опіку, поблагословить миром нашу багатостраждальну Україну. Бо «коли Бог за нас, хто проти нас?» (Рим. 8:31)».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії