Владика Василій Івасюк відвідав парафію церкви Співстраждання Пресвятої Діви Марії с. Яблунів

8 травня 2022 р. Б. Преосвященний владика Василій, правлячий архиєрей Коломийської єпархії, відслужив Архиєрейську Божественну Літургію на парафії церква Співстраждання Пресвятої Діви Марії с. Яблунів Березівського протопресвітеріату.

Владиці Василію співслужив о. Дмитро Погорілий.

Звертаючись до вірних, владика Василій підкреслив: «Вітаю усіх Жінок-мироносиць зі святом, яке справедливо називають днем жінки-християнки. Низький уклін тим жінкам, які, не зважаючи на важкий трудовий тиждень, поспішають в недільні та святкові дні до храму Божого. Велика похвала матерям і бабусям, котрі прищепили любов до Церкви своїм дітям та онукам. Хочеться назвати святими і мученицями тих жінок, які попри великий спротив оточуючого середовища, зуміли привести в храм своїх чоловіків, рідних і близьких. Ви, сучасні жінки, є тими християнськими мироносицями!».

Також владика закликав невпинно молитися за близьку перемогу в Україні: «Світ здригнувся, коли побачив кадри із передмість Києва. Збройні Сили України звільнили ці території, виявивши братські могили та понівечені тіла, що лежали посеред вулиць. Воїни російської федерації перш, ніж піти, забрали життя у сотень мирних мешканців, ґвалтували жінок, вбивали навіть дітей, творили жорстокі воєнні злочини 21 століття.

Окупанти в Бучі залишили після себе велику братську могилу з тілами мирного місцевого населення. Нелюди скинули у яму понад 300 жертв. Люди, які прийшли до братської могили, ридали і намагалися знайти тіла свої близьких.

Рівень жорстокості армії терористів та катів Російської Федерації у Бучі, Ірпені, Бородянці, Маріуполі не знає меж. Немає такого місця ані на землі, ані в пеклі, де рашистські злочинці зможуть сховатися від розплати!».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії