Владика Василій (Івасюк) відвідав фестиваль обдарованих дітей

5 червня в МПК “Народний дім” відбувся районний фестиваль обдарованих дітей “Таланти писанкової Коломийщини”

Школярі Коломийщини довели своїми перемогами, що вони талановиті у всьому, йдеться на сайті Коломийської РДА, передає Дзеркало медіа.

У 2017-2018 навчальному році переможцями і призерами обласних, Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, МАН, турнірів, дитячо-юнацьких спортивних ігор стали 60 учнів та 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.

На початку зі словом благословення до учнів та їх вихователів звернувся правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) та єпископ Коломийський УАПЦ Павло (Мисак). У свою чергу владика Василій закликав молодь не зупитанятися на досягнутому, працювати над собою та примножувати власні таланти і здобутки на благо своєї країни.

Відтак голови Коломийської районної ради Роман Дячук та Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков привітали юні таланти, відзначивши 31 учня щомісячною стипендією та 7 кращих випускників 11 класу одноразовою грошовою винагородою. Кондрат Андрій, учень 11 класу Отинійської ЗОШ І-ІІІ ст., отримає персональну премію Героя України В.М.Ткачука.

Після відзнак фестиваль продовжився святковою концертною програмою.

Фото: прес-служба єпархії


Новини єпархії