Владика Василій Івасюк розділив Різдвяну просфору із семінаристами Івано-Франківської духовної семінарії імені Священномученика Йосафата

17 грудня 2021 р. Б.,  з благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського, Кир Володимира Війтишина, Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, відвідав Івано-Франківську духовну семінарію імені Священномученика Йосафата, де освятив тетраподну ікону священномученика Йосафата та спільно з братами-семінаристами, ректоратом, викладацьким складом помолився молебень до цього святителя.

Опісля Преосвященний владика Василій розділив з усіма семінаристами та ректоратом різдвяну просфору, як знак любові, примирення та подяки за прожитий рік.

Ділення різдвяною просфорою – це неймовірна зустріч, котра об’єднує викладачів та семінаристів й завершує начальний семестр.

Звертаючись до семінаристів та викладачів, владика Василій зазначив на важливості віри у житті кожної людини, особливо у житті священнослужителя. Бо саме віра має провадити кожну людину до Бога. Також владика сказав: «Нам варто задуматися: Чи є у нас така віра, яка була у священномученика Йосафата? Чи  наша молитва є такою сильною, яка була у цього святого? Чи є у нас така любов, яка випромінювалася від цього святителя? Наближається свято Різдва Христового, тому так важливо застановитися кожному й замислитися: Чи йдемо ми тією дорогою, котра наближає нас до Бога, а чи й дальше продовжуємо ходити манівцями? Хай Новонароджений Ісус відкриє кожному із вас правдиву віру, істинну любов, щиру надію».

Вкінці владика Василій уділив усім своє архиєрейське благословення. Й побажав усім семінаристам бути ревними й щирими, постійно зростати у любові Божій.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Інфо-центр Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата


Новини єпархії