Владика Василій Івасюк освятив іконну галерею у готелі м. Яремче

31 жовтня владика Василій Івасюк спільно з протопресвітером Яремчанським о. Богданом Скірчуком та іншим місцевим духовенством освятив сімейний спа-готель родини Гаврон та їхню колекцію ікон.

У своєму слові єпископ розповів присутнім про значення і почитання ікон: “Зображення Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, всіх святих та храмові образи є дорогими для кожного християнина. Нині читаємо відповідні молитви, окроплюємо свяченою водою і так здійснюємо чин освячення іконної галереї. Ікони без освячення залишатимуться просто картинами чи творами мистецтва. Тільки чин освячення надає їм духовного змісту, тобто вони стають святинею. Проходячи мимо них, віруюча людина має перехреститися і вклонитися святому місцю”. 

На завершення владика Василій звернувся до господарів та працівників готелю: “Шануйте ікони і нагадуйте всім відвідувачам, що це не тільки мистецтво, а сам Господь Бог спостерігає за всіма тими, хто входить і виходить звідси. І тому праведна поведінка у цьому закладі буде збільшувати благословення на Вас”

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії