Владика Василій Івасюк очолив «Хресну Дорогу за український народ»

27 березня 2022 р. Б., у Хрестопоклонну неділю, Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, молився «Хресну Дорогу за український народ» у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Кир Василію співслужив: о. Володимир Білослудцев, настоятель собору; о. Віктор Прийдун економ Коломийської єпархії та духовенство собору.

Помолитися Хресну Дорогу та віддати шану Господньому Хресту, зійшлося чимало коломиян. Адже під час цієї молитви до Отця Небесного линули прохання й благання про зупинення війни й кровопролиття, про швидку перемогу й довгоочікуваний мир, про охорону воїнів та українського народу, про благословення нашої Неньки-України.

Владика Василій пригадав, «що майже щороку ця Хресна Дорога провадилася вулицями міста. Проте війна й кровопролиття в Україні перекреслила наше мирне повсякдення. Наш народ – миролюбивий, лагідний та добрий».

Також владика закликав не боятися. «Бо, якщо ми будемо з Богом, то нічого нам не буде страшне. Бог дарує нам спасіння й благословить наш народ. Сьогоднішня Хресна Дорога – це важка й терниста дорога кожного із нас та нашої України. І не варто боятися, бо той, хто воскрес, той більше ніколи вже не помирає. Тому нам потрібно вистояти і захистити своє, свою сім’ю, землю, своє теперішнє й майбутнє».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель

 


Новини єпархії