Владика Василій взяв участь в урочистому закритті “Коломийських представлень”

3 9 по 16 вересня в Коломийському драматичному театрі ім.Івана Озаркевича проходив Х Всеукраїнський театральний фестиваль “Коломийські представлення”.

Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що його приурочено 170-річчю першого українського театру, який розпочав свою діяльність в Коломиї у далекому 1848 році. Так, впродовж п’яти днів, на сцені найдавнішого українського театру Галичини коломиянам та гостям міста представили добірку різноманітних театральних вистав.

В останній день фестивалю відбулися урочистості з нагоди 170-річчя театру та прем’єра вистави “Камінний Хрест”.  На закриття завітали Преосвященні владики кир Василій (Івасюк) УГКЦ та кир Юліан (Гатала) УПЦ КП,  також очільники міста, району та області.

Владика Василій подякував театралам краю за їхню працю і Богом даний талант, яким вони діляться з глядачами. А на останок побажав творчих звершень і прихильності театральної музи.

Представники влади також привітали акторів, вручивши нагороди та грошові сертифікати на подальший розвиток українського театру.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії