Владика Василь взяв участь у зборах протопресвітерів у м.Івано-Франківськ

У вівторок, 23 жовтня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори Букачівецького протопресвітеріату. Очолив зустріч Митрополит Володимир Війтишин.

Вже традиційно збори розпочалися з молитви, після якої з вітальним словом до священнослужителів звернувся Владика Володимир. Він наголосив, що священики покликані Христом бути добрими служителями любові, щоб вірні бачили в душпастирях правдивих посланців Господніх.

У зборах також взяв участь Преосвященний Владика Василь Івасюк, єпарх Коломийський. Архієрей поділився пастирським досвідом з присутніми священнослужителями.

Після чого, за програмою зустрічі, до духовенства Букачівецького протопресвітеріату також мали слово прот. Олег Каськів, Синкел у справах духовенства та священичих родин, митр. прот. Степан Балагура, Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, Віце-економ Архієпархії о. Віталій Максимів, о. Євген Андрухів, Голова комісії сакрального мистецтва та о. Іван Стефурак Головний редактор Митрополичої газети “Нова зоря”.

Назавершення п. Галина Гришко розповіла про специфіку роботи катехитів при парафіях.

Усі вони почергово розкривали свої профільні теми, паралельно даючи відповіді на питання, які виникали по ходу зустрічі.

 Джерело: прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ


Новини єпархії