Владика Василь привітав аграріїв району з професійним днем

День працівників сільського господарства – це свято, яке щороку підсумовує клопітку працю аграріїв, які вклали в неї всі свої зусилля та турботу. 

16 листопада свято аграріїв району відбулось в приміщенні Коломийської районної ради.Урочистості розпочались музичними вітаннями від оркестрової групи муніципального оркестру народних інструментів “Гуцулія” відділу культури райдержадміністрації, пише Коломийська районна рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Відтак відкриття заходу поблаголовив правлячий архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ кир Васлій (Івасюк). Звертаючись до аграгіїв, Преосвященний владика побажав наснаги у важкій, але такій потрібній праці, що повинна бути високо поцінованою.  Також єпископ не оминув привітаннями з професійним святом і працівників радіо, телебачення та зв’язку. Вручивши подячні грамоти, єпископ наголосив на важливості їхньої місії – нести добру новину в суспільство.

Опісля з вітальним до винуватців свята звернулися представники районної влади, які подякували всім аграріям району за відповідну працю і щедрі врожаї.

По завершенню свята кращі працівники та колективи сільськогосподарських компаній і товариств району були нагороджені грамотами від Коломийської районної державної адміністрації та Коломийської районної ради.

 


Новини єпархії