Владика Василь (Івасюк) завітав свято останнього дзвоника до коломийських ліцеїстів

Сьогодні в Коломийському природничо-математичному ліцеї відгомоніло свято останнього дзвоника.

Під урочисту музику на святкову лінійку вийшли випускники ліцею, які ще недавно сиділи за партами. Сьогодні вони попрощалися з такими знайомими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які скільки душі, серця та знань вклали в кожного зі своїх випускників. Тепер же на кожного з них чекає нова, вже доросла стежина, яку доведеться оберати самостійно.

Преосвященний владика Василій (Івасюк) спільно з економом єпархії о.Віктором Прийдуном відслужив подячний молебень та окропив ліцеїстів свяченою водою. Звертаючись з трепетним словом до випускників, єпископ побажав успіхів у подальших кроках нового життя та наголосив, що кожен з них є майбутнім нашої держави. “Саме молодим поколінням належить право будувати історію свого життя та країни”, – сказав єпископ.

Також зі словом побажань до головних учасників дійства звернулася директор школи-ліцею Ганна Пасічна. Опісля слово надали керівникам та батькам випусників, які покладають великі надії на своїх вже дорослих дітей.

Учні молодших класів потішили присутніх піснями й танцями, а випускники – прощальним вальсом.

По завершенню для всіх ліцеїстів пролунав останній дзвінок. Для одних він є відліком початку канікул, для інших – нового самостійного життя.

Джерело: прес-служба єпархії

СюжетНТК


Новини єпархії