Візитація церкви Успення Пресвятої Богородиці м. Городенка

5 листопада, з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василія (Івасюка), у церкві Успення Пресвятої Богородиці в м.Городенка пройшла єпархіальна візитація.

Візитацію очолив о.д-р. Андрій Танасійчук спільно з протосинкелом єпархії о.Романом Кіцелюком, синкелом у справах мирян о.Юрієм Лукачиком, канцлером о.Миколою Горецьким та віце-економ о.Михайлом Мільчаковським.

Завданням візитації було: оцінити пастирську та економічну діяльність парафії.

Найперше о.д-р Андрій Танасійчук звернув увагу на книгу “Парафіяльний правильник”, в якій прописані всі права і обов’язки парохів-адміністраторів, сотрудників та всього кліру парафії.

Синкел у справах мирян о. Юрій Лукачик зауважив на важливості діяльності пасторальної та економічної ради парафії. Такі ради, з його слів, мають допомагати здійснювати економічну та пасторальну роботу парафій. Список членів зазначених рад має бути затверджений владикою.

Слід зазначити, що пасторальна та економічна ради на парафії Успення Пресвятої Богородиці були успішно створені отцем-парохом Ігорем Левицьким.

Візитаційна комісія озвучила зауваження та рекомендації стосовно покращення роботи життя і діяльності парафії Успення Пресвятої Богородиці м.Городенка, проте, в цілому, члени комісії залишились задоволеними проведеною робою на парафії.

Автор: о. Роман Лапчинський,

прес-секретар Городенківського протопресвітеріату


Новини єпархії