Візитація церкви св. Василія Великого м. Косів

5 грудня, з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василія (Івасюка), у церкві св. Василія Великого в м. Косів пройшла Єпархіальна візитація.

Візитацію очолив синкел у справах мирян о.Юрій Лукачик, канцлер о.Микола Горецький та економ о.Віктор Прийдун. У храмі були присутні парох і протопресвітер Косівський о.Роман Іванюлик, сотрудник о.Юрій Корпанюк, представники економічних та парафіяльних рад, катехити, представники спільноти “Матері в молитві”, МХО “Діти Світла” та харитативної спільноти “Парафіяльний Карітас”

Синкел у справах мирян о.Юрій Лукачик, представив книгу “Парафіяльний правельник”, також зауважив про важливість соціального служіння та створення економічних й парафіяльних рад. При парафії є вже створені ці ради, а соціальне служіння завжди було на високому рівні, хоч і недавно почала свою діяльність харитативна спільнота “Парафіяльний Карітас”.

Економ о. Віктор Прийдун зазначив, що звітності та економічна сторона парафії в повному порядку. На завершення візитації, єпархіальна комісія спільно з парохом храму оглянули будову духовно-катехитичного центру та церкву, яка будується в центрі міста.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії