Візитація церкви Благовіщення Пресвятої Діви Марії м.Надвірна

12 листопада, з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василія (Івасюка), у церкві Благовіщення Пресвятої Діви Марії м.Надвірна пройшла єпархіальна візитація.

Візитацію очолив протосинкел єпархії о.Роман Кіцелюк спільно з синкелом у справах мирян о.Юрієм Лукачиком, канцлером о.Миколою Горецьким та економом о.Віктором Прийдуном.

Завданням візитації було: оцінити пастирську та економічну діяльність парафії.

Найперше протосинкел єпархії о.Роман Кіцелюк звернув увагу на книгу “Парафіяльний правильник”, в якій прописані всі права і обов’язки парохів-адміністраторів, сотрудників та всього кліру парафії, а також на мирянські та молитовні спільноти, які покликані до розбудови живої, квітучої і міцної парафії.

Синкел у справах мирян о.Юрій Лукачик зауважив на важливості діяльності пасторальної та економічної ради парафії. Такі ради, з його слів, мають допомагати здійснювати економічну та пасторальну роботу парафій. Список членів зазначених рад має бути затверджений владикою.

Візитаційна комісія озвучила зауваження та рекомендації стосовно покращення роботи життя і діяльності парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії м.Надвірна, проте, в цілому, члени комісії залишились задоволеними проведеною робою на парафії.

Автор: Тарас Довбенюк,

диякон Надвірнянського протопресвітеріату


Новини єпархії