Вівтрані та Марійські дружини Коломийської єпархії відвідали Зарваницю

6 червня у Зарваниці відбувся ІІІ Всеукраїнський з’їзд Вівтраних та Марійських дружин під гаслом “Ми є родина у Христі”.

У духовному центрі зібралося понад 3000 дітей: хлопців та дівчат, які йдуть у мирі й покаянні з Богом. Коломийську єпархію цьогоріч представляло більше 100 учасників із Надвірнянського, Пнівського та Яремчанського протопресвітеріатів. Для учасників з’їзду організатори підготували цікаву програму, наповнену богослужіннями, розвагами й концертами.

Традиційно захід розпочався із Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у співслужінні священиків, що привезли із собою молодих прочан. У часі проповіді Митрополит Василій виголосив повчальну науку та урочисто посвятив найменших прочан у лави Вівтарних і Марійських дружин. Опісля всіх прочан розподілили по вікових категоріях та провели навчально-розважальні програми для кожної з груп. Все це відбулося під проводом волонтерів, аніматорів та студентів-семінаристів Тернопільської семінарії. Крім того, під час святкового концерту, всі мали змогу потанцювати банси, поспівати пісень, прославляючи Бога та Божу Матір.

Завершилось свято молебнем до Пресвятої Богородиці та цікавим флешмобом. Роздинкою прощі стала Вервиця з повітряних кульок.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії