Вітаємо владику Василя Івасюка з 6 річницею інтрoнізації

Сьогодні, 22 березня, Коломийська єпархія відзначає 6 річницю єпископського служіння Преосвященного владики Василя Івасюка.

Архиєрейська Літургія і Чин інтронізації відбулися у катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї, які очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у співслужінні Апостольського нунція в Україні Архиєпископа Томаса Едварда Ґаліксона, Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка та близько 20 єпископів УГКЦ та РКЦ. Участь в урочистому богослужінні того дня також взяло біля 300 священнослужителів, представники монашества, вірні з усіх терен єпархії та очільники державної влади.

Дорогий наш пастирю!

У день 6 річниці Вашого єпископського служіння на теренах Коломийщини духовенство й вірні єднаються в молитві, дякуючи Богу за дар Вашого покликання. Пам’ятають Вас і парафіяни Чернівців, якими Ви опікувалися впродовж 3 років. Сьогодні ми спільно молимо Пресвяту Богородицю, прославлену в Коломийській іконі “Це Мати Твоя”, за Ваше заступництво, кріпость духовну й фізичну, наснагу та щоденну опіку у всіх справах.

За час свого служіння Ви приділили увагу душпастирській праці з дітьми, молоддю та катехизації вірян. Дякуємо за Вашу жертовність, всеохопну любов і особистий приклад. Щиро бажаємо й надалі збирати в рази більше щедрих плодів на ниві Христовій!

 Божа благодать хай завжди перебуває з Вами на многії і благії літа!

 

 

 


Новини єпархії