Вітаємо Блаженнішого Святослава з 10-річчям патріаршого служіння

Здається тільки вчора, а, насправді 10 років тому назад, наша Церква отримала нового Главу і Отця, Блаженнішого Святослава. З нагоди цього ювілею правлячий Архієрей Коломийської єпархії Василій Івасюк, духовенство й вірні засилають свої подячні молитви Господеві та найщиріші побажання Блаженнішому Святославові.

Ваше Блаженство!

У цей час Великого посту звертаємося до Бога зі щирими молитвами за Вас та надсилаємо найкращі побажання з Коломийської єпархії. 

Спостерігаючи з висоти Карпат за волею Божою над Вами та Вашою працею в Українській Греко-Католицькій Церкві, можна з радістю ствердити, що Ви віддано йдете слідами митрополита Андрея Шептицького, Патріарха Йосипа Сліпого, Блаженнішого Любомира Гузара й Святішого Отця, впевнено ведучи наш народ до Бога. Ця славна дорога пролягає через терни до зірок. Бо саме зірки привели трьох царів у Вифлеєм, вказавши правильну дорогу до новонародженого Ісуса.  

Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, котра прославляється у Коломийській іконі «Це Мати твоя», захищай і веди нашого Патріарха Святослава під Своїм материнським омофором до успіхів у наступних ювілеях.

Господи, благослови Вас і поручений Вам Божий народ в Україні та на поселеннях щасливо увійти в землю довгоочікуваного Патріархату!

З повагою та  любов’ю,

правлячий архиєрей Коломийської єпархії Василій Івасюк, духовенство та віряни Коломийської єпархії.


Новини єпархії