Вірні та духовеснтво Коломийської єпархії взяли участь у прощі до Зарваниці

Сьогодні, 28 серпня 2022 р. Б., у величний та радісний празник Успіння Пресвятої Богородиці, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася щорічна проща вірних та священнослужителів Коломийської єпархії.

Архиєрейську Божественну Літургію, звершив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк у співслужінні із численним духовенством Коломийської єпархії.

Звертаючись до вірних, Митрополит Василій наголосив: «Пресвята Богородиця після Свого Успіння нас не полишила. Вона молиться за нас і заступається за нами перед Своїм Сином, а нашим Богом. А чи може Син відмовити Своїй улюбленій багатостраждальній Матері? Якщо на Її прохання Він здійснив Своє перше чудо у Кані Галилейській. Тоді, на весілля, зійшлося багато людей і не стало вина, а це був сором для господарів. Мати Божа побачила сльози і тривогу тих людей, підійшла до Ісуса і каже: «Сину, вина не стає». І тоді Ісус творить чудо: перетворює воду на вино. Це чудо Він зробив на прохання Пресвятої Богородиці.

Божа Мати і сьогодні не опускає нас, наш край, нашу Неньку-Україну. Особливо тепер, у ці тяжкі часи війни. Вона хоронить дітей та наших воїнів. Захищає та закриває від градів, куль та мін. Вона молиться за наш народ. І випрошує у Бога ласки для усіх нас. Нехай це свято Успіння  веде нас до Бога, вселяє радість та надію. Просімо, щоби Пресвята Богородиця допомагала нам пережити ці важкі дні війни. І вела нас до перемоги, бо з нами Бог. Довіряймо Марії наше спасіння. І волаймо до Неї про допомогу. Бо Вона всемогутня».

Вкінці Архиєрейської Божественної Літургії митрополит Василій подякував священнослужителям та вірним за спільну молитву. Й нагадав про важливість молитви у наш час, особливо молитви за воїнів, котрі боронять Україну від навали ворогів.

Також у цей чудовий день відбулася посвята молоді. Молоді люди склали присягу на вірність Христові. Бути вірним Христові – це завжди, у будь-яких обставинах свого життя, на перше місце ставити Бога. Бо саме сьогодні молодь стає тією рушійною силою, яка має боронити й відновлювати нашу багатостраждальну Україну. Хай Господь береже й провадить її правдивою дорогою.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії