Вірні та духовенство Надвірнянського протопресвітеріату здійснили прощу до Богородичної святині с. Товмачик

13.10.2022 р. Б., в переддень величного християнського празника – Покрову Пресвятої Богородиці, вірні та священники Надвірнянського протопресвітеріату помолилися у Богородичній святині с. Товмачик.

Розпочалися молитовні чування із Божественної Літургії, яку очолив протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату, о. Андрій Бакота, у співслужінні  із о. Іваном Тиханським, настоятелем парафії Пресвятої Трійці с. Товмачик, та численним духовенством Надвірнянського протопресвітеріату.

Звертаючись до вірних, о. Михайло Федорів наголосив: «Сьогодні, у переддень великого християнського празнику – Покрову Пресвятої Богородиці, ми так численно зібралися у Богородичній святині с. Товмачик, щоби прохати нашу Небесну Матір про допомогу. Сьогодні ми волаємо до Неї, прохаючи про захист рідної Неньки-України, про збереження життів наших відважних воїнів, про відвернення цієї кровопролитної війни. І віримо, що Вона вислухає наші молитви. Вислухає, як колись, понад 1000 років назад, вислухала молитви вірних, котрі зібралися у Влахерському храмі, оточені ворогами. Пресвята Богородиця вислухала їх і допомогла. Вона з’явилася у супроводі ангелів та святих і Своїм могутнім Омофором огорнула містечко. І ворог, наляканий, відступив. Сьогодні ж ми просимо про Її заступництво над нашим народом, над нашими воїнами у холодних окопах, над полоненими, з яких немилосердно знущаються. І віримо, що Вона допоможе, як допомагала завжди, упродовж усієї історії нашого українського народу. Просімо, щоби Пресвята Богородиця Своїм всемогутнім Омофором й надалі покривала нас, наше військо, нашу Батьківщину. Просімо, щоби наші воїни, завжди відчували Її захист, а ворог, наляканий Її всемогутністю, розпорошився. Пресвята Богородице, спаси нас».

Після Божественної Літургії відбулися молитви на оздоровлення та Чин освячення води. Всі прочани мали змогу приступити до Святих Таїнств Сповіді та Причастя.

Пресслужба Надвірнянського протопресвітеріату


Новини єпархії