Віряни с.Лоєва відвідали Гошів

10 березня на парафії c.Лоєва була організована проща до Василіянського монастиря на Ясній Горі в Гошеві. Мета прощі мала два намірення: молитва за мир в Україні та щоб у часі Великого посту якнайбільше людей по світі отримали ласку сокрушеного жалю і приступили  до Святої Сповіді.  Аби принести плід гідний покаяння, кожен з прочан починав із себе. Віряни просили заступництва у Чудотворної ікони в своїх наміреннях , а також приступили до вшанування копії Туринської  плащаниці.
Цікаву розповідь про історію монастиря та ікони Гошівської Божої Матері, яка є копією Ченстоховської ікони, переказав о.Антоній. Вийшовши на дзвіницю монастиря, прочани побачили унікальний Гошівський карильйон, який складається із 52 дзвонів та почули його історію.
На завершення прощі відбулась молитва Хресної дороги, щоб припинилася війна. Хресна Дорога закінчується на символічній горі Голгофі, де в підземній частині знаходиться скульптура розп’ятого Ісуса. Тут кожен мав  можливість торкнутися і зносити свої молитви  до частички  Животворящого Хреста, щоб отримати тієї духовної сили, якої всі потребують. Намилувавшись краєвидом Карпат, із світлом у серці з Ясної Гори та подячною молитвою на вервиці вірні верталися додому.
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії