Вікенд-школа для лідерів мирянських спільнот (анонс)

Комісія УГКЦ у справах мирян розпочинає курс формації для мирян, який буде складатися з 4-х формаційних вікендів у березні, квітні, травні та червні. Перший вікенд відбудеться вже 13-15 березня у Львові.

Запуск, Пуск В Эксплуатацию, Люди, Силиконовая Долина

Темою його буде “Медіакомунікації та формація через медіа”, в часі якого учасники отримають
відповідь на те як ефективно ділитись зі світом тим, чим ми живемо через медіа та як і за допомою яких інструментів комунікувати в середині спільноти та назовні.

Тому запрошуємо до участі мирян та лідерів спільнот, які надалі могли б бути добрими комунікаторами у своїх спільнотах та парафіях і бажають за допомогою сучасних медійних засобів навчитися звершувати місію Церкви у сучасному світі.

  • Місце проведення: Патріарший Дім, м. Львів, проживання та харчування забезпечує Комісія мирян, власний внесок учасників – транспортні витрати (просимо зберегти квитки) та організаційний внесок за вікенд 150 грн. Для учасників з екзархатів можлива часткова компенсація транспортних витрат.
  • Квота – 3 особи від єпархії/екзархату.
    З огляду на близький час проведення просимо Вашого якнайактивнішого сприяння у підборі кандидатів (тренінг не для саморозвитку, а це б мали бути віряни, які дійсно зацікавлені у цій сфері, є можливо прес-секретарями  у спільнотах/рухах) та поширення інформації про вікенд-школу.
  • Тренером буде викладач УКУ та LvBS пан Влодко Хіцяк.
  • Початок школи 13.03.2020 о 18 год – закінчення 15.03.2020 о 14 год.

Контактна особа: Лілія Кузьмяк (тел. +380500704987)

Для участі важлива реєстрація //forms.gle/31crMBdZe9sqQG4B6

Новини єпархії