Віднова духа в дитячому Реабілітаційному центрі Отинії

30 травня, на передодні Дня Захисту Дітей, з ініціативи протопресвітера Отинійського о. Василя Мельничука в місцевому дитячому Реабілітаційному центрі відбулась віднова духа для вихованців й вихователів, нянь, реабілітологів та усіх працівників центру.

Опісля у храмі Зіслання св. Духа о. Василь відслужив Молебінь до Пресвятої Богородиці за Боже благословення і здоров’я присутніх. Духовний пастир подякував батькам та вихователям за велике і жертовне служіння дітям з особливими потребами. Після слів вдячності о. Василь окропив кожного свяченою водою та поблагословив через помазання елеєм на здоров’я душі й тіла.

Приємним сюрпризом для дітей були солодощі, котрими о. Василь всіх пригостив. Щиру подяку від імені дітей, їхніх батьків і усіх працівників виховного закладу о. Василю висловила вихователь Мар’яна Прокопій. Жінка наголосила на постійній молитві, духовній та матеріальній підтримці вихованців ценру, а на останок подарувала банер, виготовлений власноручно вихованцями із написом “дякуємо за молитву”.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії