Відкритий урок з християнської етики в ліцеї ім.Ігора Пелипейка м.Косів

22 березня ліцеї ім.Ігора Пелипейка м.Косів відбувся відкритий урок християнської етики для учнів 11 класу. Присутніми були директор ліцею Віктор Барчук, Косівський декан о.Роман Іванюлик, сотрудник о. Юрій Корпанюк, та вчителі. На початку священики та присутні спільно помолилися на Божу прославу і поведення уроку.

Темою відкритого уроку був “Великий піст”.  Сам урок був розділений на 3 етапи. Перший етап -підготовчий, в якому вчитель Марія Бодруг відзначила найголовніші питання: Що таке Великий піст та що він означає особисто для мене? Другий етап включив у себе активний поділ думками про Сповідь та її значення, третій – практичний: учнів розділили на дві команди, кжна з яких мала окремі завдання. Гравці обидвох команд наввипередки шукали цитати зі Святого Письма про піст, відомості про його виникнення та інше.

Роздумуючи над значенням цього часу учні з захопленням ділилися знаннями. Згодом Марія Миколаївна продемонструвала календар Великого Посту Святішого Отця Папи Франциска, а одна з груп представила власний календар. На закінчення о.Роман та о.Юрій помолилися разом з учнями покаяльну молитву св.Єфрема Сирійського.

“Правдивий піст- це моє ставлення до Бога, і до своєї душі, милосердя до ближньго, і зустріч з Богом у Тайні сповіді, який з щирістю і любов’ю чекає кожного із нас”, –  сказав о. Роман на завершення уроку та подарував кожному з присутніх посібник про Тайну сповіді. Також сященик запросив учнів і вчителів на чолі з директором, приступити до Тайни Покаяння, щоб з чистим серцем зустріти Воскресіння Господнє.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії