Відійшов до вічності о. Михайло Халабарчук – священнослужитель Коломийської єпархії

На 47 році життя відійшов до вічності о. Михайло Халабарчук – священнослужитель Коломийської єпархії, Тлумацького протопресвітеріату.
 
Останнє місце служіння о. Михайла було на парафіях Різдва Пресвятої Богородиці с. Гринівці та Перенесення мощей свят. Миколая с. Грушка.
 
 
Порядок похоронних богослужінь:
 
30 січня о 19.00 год – Священичий парастас  (с. Яківка)
31 січня о 10.00 год – Служба Божа і Похорон (с. Яківка)
 
Єпарх Коломийський єпископ Василій (Івасюк), єпархіальна курія, духовенство та віряни єпархії складають співчуття родині покійного о.Михайла та всім людям доброї волі, які переживають відхід до вічності новопреставленого ієрея.
 
Біографічна довідка:  о. Михайло Халабарчук народився народився 14 травня 1971 року у с.Яківка Тлумацького р-ну.
1978 – 1986 рр. – навчався у Яківській восьмирічній школі.
1986 р. вступив до Снятинського сільськогосподарського технікуму на спеціальність “механізація сільського господарства”. Закінчив технікум в 1990 р.
З 1990 по 1992 рр. проходив строкову військову службу в Ужгороді. Після звільнення з армії, рік працював на заводі “Коломиясільмаш”.
У 1994 році втупив на навчання до Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Інституту, котрий закінчив у 2000 р.
З 2000 по 2003 рр. продовжив навчання в Академії св.Альфонса Ліщорі Папського Латеранського університету (м.Рим) на факультеті “Моральна теологія”.
19 лютого 2005 р. одружився із Залевською Ольгою. Святу Тайну Подружжя вділив о.Володимир Касіян (м.Коломия)
У грудні 2005 року із рук владики Миколи Сімкайла отримав ієрейські свчення і мав призначення сотрудником на парафії Царя Христа м. Тлумач та адміністратором парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Гринівці.
Разом із дружиною виховали двоє дітей.
 

Новини єпархії