Відбулася робоча зустріч членів молодіжної комісії

16 листопада за ініціативи голови Молодіжної комісії Коломийської єпархії о. Андрія Квік в молодіжно-катехитичному центрі, що у с. Дора, відбулася планова зустріч членів молодіжної комісії. Метою цієї зустрічі було розпрацювання плану діяльності комісії на 2021 рік.

На цю зустріч завітав також єпарх Коломийський – кир Василій Івасюк, який очолив Божественну Літургію. Під час Літургії архиєрей виступив зі словом, в якому наголосив: «Священники повинні бути задіяні у процесі навчання молоді, бути доступними і спілкуватися з ними, ділитися свідченнями і слухати одне одного у спокійній атмосфері. Молодь нині дуже різна і не сприймає свою хресну дорогу, хоча вона приходить до них і без їхньої згоди. Мода диктує молодим свій стиль одягу,  вони слухають різну музику, мають свої захоплення, а про терпіння ніхто не думає. Ось такі молоді люди приходять у Церкву, і душпастир повинен вийти до них з радістю та зуміти залишити їх в храмі назавжди. Ось це і є мистецтво – володіти Словом Божим».

Також під час зустрічі відбувалися різного роду конференції, під час яких кожен мав нагоду поділитися своїм досвідом праці з молоддю, а також вислухати науки о. Ігора Посоленика, який був ректолектантом на цій зустрічі.

На завершення владика Василій висловив слова вдячності голові Молодіжної комісії за таку гарну ініціативу, а також уділив своє архиєрейське благословення на подальшу працю.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії