Відбулася проща до блаженного Миколая Чарнецького

26-27 червня, у рідному селі блаженного Миколая Чарнецького, відбулася щорічна проща. До храму нашого блаженного завітали сотні прочан, котрі несли свої молитви за перемогу України та захист її мужніх воїнів. 

о. Василь Скрипка, протопресвітер Чернелицький протопресвітеріату та адміністратор храму блаженного Миколая Чарнецького, звертаючись до вірних, підкреслив: «Напевно, сьогодні Миколай Чарнецький щиро молиться з небес за наш народ. Щоб Господь захистив його від цього зла. Особливим наміренням нашої прощі була саме молитва за Україну, за мир, за перемогу. За воїнів, які захищають рідну землю. Вони своїми грудьми стоять на сторожі нашої молитви у цьому святому місці. Хай Бог захистить кожного, поверне додому наших синів і дочок».

Упродовж двох днів вірні мали нагоду молитися: Святу Літургію, Хресну Дорогу, молебені й акафісти. Усі свої молитви вони заносили перед престол блаженного Миколая, щоби він порятував нашу Батьківщину від кровопролитної війни, благословив наших воїнів, наші родини й дарував світле майбутнє українському народу.

«Не дивлячись на велику кількість обов’язків і справ, лишаємо все і йдемо сюди. Бо ми тут відчуваємо присутність нашого Блаженного Миколая, особливу присутність Святого Духа. Як важливо наповнити серце цією святістю. Але не тільки для себе, цього сьогодні потребує весь наш народ, наше військо, цілий світ. Ми побачимо, як у духовному житті Україна буде дивувати цілий світ», – такими словами звернувся до вірних о. Ігор Левицький, Городенківський протопресвітер.

Пресслужба Чернелицького протопресвітеріату 


Новини єпархії