Відбулась Загальношкільна Хресна дорога, яку провадили учні шкіл Коломийської громади

«Хресна дорога Ісуса – повинна стати моєю хресною дорогою»

12 квітня 2023 року Божого в Катедральному соборі Переображення Господнього міста Коломия відбулась Загальношкільна Хресна дорога, яку провадили учні шкіл Коломийської громади. «Хресна дорога моєї України» була присвячена молитві за Україну та її захисників, а також роздумам над Христовими стражданнями й сьогоденними терпіннями кожного українця.

У молитві взяли участь: о. Юрій Лукачик, о. Володимир Білослудцев, о. Роман Малярчук, о. Ярослав Врублевський, о. Володимир Гуменюк та о. Ростислав Ломпас, міський голова Богдан Станіславський, представники управління освіти Коломийської міської ради, директори та вчителі шкіл міста.

У повчальному пастирському слові до учнів звернувся о. Юрій Лукачик: «Кожен з нас сьогодні повинен усвідомити, що Христос страждав, помер і воскрес особисто за мене, задля мого спасіння». Також отець подякував Комісії у справах освіти та виховання й Катехитичній комісії Коломийської єпархії УГКЦ та всім тим, хто долучився до організації та проведення цього молитовного дійства.

Хресну дорогу завершили молитовним гімном України « Боже великий, єдиний» та спільним пам’ятним фото.


Новини єпархії