Від Нью-Йорку до Донбасу (відео)

У боротьбі за Перемогу і Торжество Божої Правди на нашій землі консолідувалися не тільки воїни по лінії  фронту, але і багато небайдужих патріотичних сердець як в Україні, так і світовій діаспорі за кордоном.

Одним із яскравих прикладів є молитовна спільнота “Вервиця Перемоги”, очолювана пані Людвігою Ролюк, що зараз знаходиться в Нью-Йорку. Спільнота на даний час, об’єднуючи українців по багатьох країнах світу, ось уже другий рік тримає у молитовній опіці українських захисників, а також надає їм вагому підтримку необхідними речами та активно сприяє підтримці у капеланському служінні.

Цього разу, щоб передати від спільноти молитовний і духовний оберіг – вервички, що їх власноруч у Нью-Йорку виготовляє пані Марія Демків, прийшлося подолати нелегкий шлях від Карпатських верхів до Донецьких териконів.

У зв’язку із поломкою капеланського автомобіля довелось пересісти на бронемашину “Варта”, і спільно із бійцями батальйону імені Кульчицького мандрували степами Донбасу від однієї позиції до іншої, даруючи воїнам молитовну святкову радість Воскреслого Христа.

Далі духовні дарунки нашим воїнам на Донбасі із Нью-Йорку продовжили свою мандрівку вже на БМП (бойова машина піхоти), де разом із командиром роти Максимом Ємецем та іншими бійцями 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, під ляскання гусениць та рокіт двигуна бойової машини, вздовж лінії фронту були доставлені безпосередньо на “нульові” позиції. Після спільної молитви “Вервиця Перемоги” та помазання єлеєм, дарунки були вручені воїнам як духовні обереги.

Джерело: Шлях єднання


Без категорії