«Вічная тобі пам’ять, Герою, і Царство Небесне пошли, Господи», – Преосвященний Владики Василій звершив Чин похорону за воїном – Володимиром Синьківом

14 квітня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк звершив Чин похорону у с. Микуличин, Яремчанського протопресвітеріату. Знову кровопролитна війна забрала з-посеред нас ще одного найкращого, наймужнішого, найвідданішого Героя України – Володимира Синьківа.

Преосвященному владиці Василію співслужили: протопресвітер Яремчанського протопресвітеріату о. Богдан Скірчук, чисельне духовенство Яремчанського протопресвітеріату.

Провести мужнього Героя, який пожертвував своїм життям заради миру та щастя кожного із нас, прийшло так багато його односельчан, побратимів, військовослужбовців, найближчих та найрідніших йому людей.

Звертаючись до присутніх, владика Василій зазначив: «Сьогодні всіх нас зібрали гори Карпати у Микуличині, з причини смерті нашого односельчанина і героя України. Воїн Володимир був доброю, жартівливою і віруючою людиною, ходив до храму.

З жорстокого бою за волю України і прийшла сумна звістка про смерть воїна української армії Володимира Синьківа.  Він народився 1998 року у Микуличині, батько трьох дітей. Ці гори Карпати він сходив своїми ногами…

Загинув близький наш побратим, наш односельчанин, патріот. Ми сумуємо про його кончину, журимося про те, що його більше немає з нами, плачемо біля тіла померлого. Віруючу людину в його печалі втішає Господь, Який сказав: «Воля ж Отця, що послав мене, є та, щоб кожен, хто бачить Сина і вірує в Нього, мав життя вічне; і я воскрешу його в останній день» (Ів. 6:40). На нього чекають нове небо, нова земля та вічне життя у Царстві Божому».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії