Фестиваль вертепів “Різдво – час Божого милосердя” відбувся у Коломиї

Для кожного християнина Різдво – це особливе свято. Це щось неймовірно світле, радісне і водночас таємниче. Наші давні добрі традиції вчать прославляти новонародженого Христа колядками, щедрівками і звичними для нас вертепами. Цією радісною звісткою поспішили поділитися молодіжні колективи з різних куточків Коломийської єпархії, які прибули на ІV фестиваль вертепів “Різдво – час Божого милосердя”.

Традиційно захід розпочався вертепною ходою. Більше сотні молоді та дітей в костюмах під супровід українських інструментів вирушили центральними вулицями міста.

Вже безпосередньо на сцені МПК “Народний дім” кожен колектив представив свою інтерпретацію різдвяної містерії. Глядачі були в захваті від сучасних постановок вертепу. Кожен колектив відзначився своєрідністю виступу. Не можна не згадати тріо священиків – Василя Штангрета, Юрія Боєчка та Михайла Луканюка, які також підготувались й заспівали для присутніх кілька колядок.

Зі щирими словами подяки, підтримки та похвали звернувся до учасників єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк). Єпископ поблагословив учасників фестивалю та вручив пам’ятні подарунки. Колективи отримали грамоти, дипломи та різні призи, а в кінці свята присутніх почастували смачними пампушками.

Автор: Ольга Савицька для прес-служби єпархії


Новини єпархії