Веселі канікули з Богом у с. Стецева

З 19 по 22 червня на парафії Вознесіння Господнього с.Стецева відбувся літній християнський табір “Веселі канікули з Богом” на тему: “10 Божих заповідей”.

Кожного дня табір розпочинався зі Святої Літургії, яку служив о.Іван Гаврилаш. Після спільної молитви діти виконували гімн табору “Боже дякую тобі”.  А далі катехизи про 10 Божих заповідей та праця і обговорення в групах, в чому священику допомагали їмость Світлана та семінарист ІФДС Дмитро Гаврилаш.

Діти танцювали банси, брали участь у конкурсах, естафетах і отримали різні нагороди. Також вивчали молитви англійською мовою, гралися ігри на запам’ятовування слів із Біблії. За допомогою вчителів музичної школи, під супроводом гітари і сопілки, учасники табору навчилися співати не тільки християнські, але й українські народні пісні. Впродовж усього часу, за який проводився табір, діти дивилися мультфільми про Заповіді Божі. Закінчився літній відпочинок при парафії поїздкою в м.Чернівці, звідки всі повернуися сповнені радістю та позитивними емоціями.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії