Веселі канікули з Богом у м.Косів

З 6 по 8 серпня на парафії св.Василія Великого відбувся другий в цьому році табір “Веселі канікули з Богом”, тема якого ” Ісус мій найкращий Друг”.

Табір розпочався з Благословення косівського протопресвітера о.Романа Іванюлика та сотрудника о.Юрія Корпанюка. До його проведення долучилися місцеві підприємці, братство і сестринство, батьки і жінки парафії, які кожен день тішили учасників табору смачними канапками.

Ігри, банси та катехизацію для дітей проводили парафіяльні аніматори, а саме: бр. Олег Корпанюк, Марія Колобейчук, Марина Сікорська – всі вони зростали і виховувалися у стінах рідної церкви. Спільно з ними у проведенні допомагав також  семінарист ІФДС бр. Володимир Попович.

Особливістю цього табору став великий квест, у якому діти через ігри і виконання певних завдань глибше дізнавалися про те, яким має бути справжній християнин. Також веселою видалася естафета, у якій діти вчилися проявляти свою спритність та активність. Оскільки тама табору ” Ісус мій найкращий Друг”, то діти були розділені на 3 команди, у яких вчилися разом спільно виконувати завдання.

Важливою темою однієї із катехизацій була: тайна Покаяння і Тайна Євхаристії. У дітей було завдання намалювати на листочку гріх і як вони його розуміють. Коли вони намалювали, то бр. Олег роздав інші листочки, на яких було завдання намалювати подарунок Богові. Бо й справді у кожного з нас є душа, наче чистий листок і лише ми вибираємо, що на ньому малювати. Однак, як тільки з’являється гріх, ми відразу маємо приступати до тайни Сповіді, у якій Бог через руки священика відпускає гріхи, очищуючи нашу душу. До того ж правдивий християнин не повинен забувати, що найкращий подарунок Богові це діла милосердя, вчинені ближньому. Тож в останній день табору діти написали свої побажання на листочках у формі серця і на повітряних кульках відпустили в небо.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії