“Веселі канікули з Богом” на парохії святого Миколая Чудотворця м. Коломия

З 13 по 17 серпня на парохії святого Миколая Чудотворця м.Коломиї проходив парафіяльний табір “Веселі канікули з Богом”.

Для дітей парохії св. Миколая Чудотворця останній місяць літа став насиченим на різні події завдяки  християнському табору “Веселі канікули з Богом”. Цьогоріч активне дозвілля згуртувало 45 дітей катехитичної школи та усіх бажаючих віком від 6 до 14 років. Кожного дня табір розпочинався Божественною Літургією, в якій усі діти брали активну участь через прийняття Пресвятої Євхаристії. Також під час “Веселих канікул з Богом” усі активно приступили до Святого Таїнства Покаяння.

Протягом тижня діти весело і з користю проводили вільний час, мали нагоду послухати цікаві катехизації та науки, брати участь в інтерактивних іграх, веселих конкурсах, цікавих майсер-класах, танцювати банси та багато іншого. Кожен учасник табору мав можливість зачерпнути для себе багато нового й цікавого та збагатитися духовно. У таборі діти розвивали свої вміння і навики та навчилися спільно працювати в команді. Всі завдання мали на меті розкрити дітей, здружити та проявити їхні здібності.

Тож тиждень проведений у таборі видався по-справжньому захоплюючим, корисним, а головне – незабутнім. Особливим став останній день, адже по завершенню кожен отримав пам’ятку учасника табору. Цього дня підтримати своїх чад та розділити з ними спільну радість прийшли також і батьки. Парох о.Юрій Лукачик висловив щиру подяку всім аніматорам табору та тим, хто долучився до його проведення. Завершився табір святковою гостиною із солодким столом та смаженими сосисками.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії