Вербна неділя у Катедральному соборі м. Коломиї

Подію Входу Господнього у Єрусалим Церква цьогоріч відзначає 21 квітня. З нагоди цього свята єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) молився Божественну Літургію в Катедральному соборі м.Коломиї.

Спільно з єпископом співслужило духовенство храму. Після прочитання Євангелія, в якому йшлося про в’їзд Ісуса Христа в м. Єрусалим, адміністоратор собору о.Володимир Білослудцев прочитав послання Блаженнішого Святослава, звернене до молоді.

“Сьогоднішня євангельська подія вчить нас зріло та відповідально вибирати – ставати на бік правди, добра і справедливості, протистоячи маніпуляціям, підступній пропаганді та пустопорожнім обіцянкам легкого й безтурботного майбутнього. Історія спасіння показує усім нам, що дорога з рабства до свободи – це важкий і тривалий шлях, яким треба крокувати з дня на день, послідовно й витривало. На цьому шляху можливі помилки, але неприпустимо допускатися злочинної байдужості чи легковажності, якими ми самі, часто навіть не помічаючи цього, переходимо на бік нашого противника, самі добровільно повертаємося під його кормигу”, – йшлося в посланні.

Насамкінець Блаженніший передав вітання молоді й подякував за їхню активну, зрілу та відповідальну християнську життєву позицію. “Будьте певні: хто йде за Христом і ходить у своєму житті Божими дорогами, той завжди досягне благословенної  мети – правдивої свободи й щастя, які ніколи не переминають”.

По завершенню богослужіння відбулось освячення вербових галузок та окроплення вірян свяченою водою. Відтак, з нагоди свята, парафіяни вітали одне одного традиційним: “Верба б’є, не я б’ю, від нині за тиждень Великдень!”

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії