Великодні свята на Коломийщині: рекомендації влади та правоохоронців

Коломиян та мешканців району закликали до відповідального святкування великодніх свят в умовах карантину. З проханням не ігнорувати обмежувальні заходи звернулися голова Коломийської РДА Любомир Глушков та голова Коломийської районної ради Роман Дячук.

“Основна з карантинних вимог це залишатися в своїх помешканнях, особливо у святкові дні. Це допоможе розірвати ланцюг поширення хвороби і створить можливість не продовжувати карантин після свят. Богослужіння будуть відбуватись у режимі відео та радіотрансляції. На даний час вирішується питання, щоб освячення пасок у селах відбувалося біля особистих осель. Це ті незвичні для нас речі, які дозволять побороти недугу якомога швидше. Тому звертаємося до вас із проханням у святкові та вихідні дні залишайтеся дома! Саме завдяки таким заходам наступні свята ми зможемо зустрічати у традиційній атмосфері у широкому родинному колі. Головне – зберігати спокій і режим ізоляції. Будьмо відповідальними!” — йдеться у зверненні очільників району.

Дотримуватись правил карантину, зокрема духовенство, закликають і правоохоронці. Про проведення бесід з єпископами та з місцевими священнослужителями журналістам телеканалу “НТК” розповів начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук.

 

 


Новини єпархії