Великдень у Коломийській виправній колонії

Воскресіння Христове – це “свято над святами і торжество всіх торжеств”, і в цей годиться радіти всім і всюди. Цього року пасхальна радість торкнулася також засуджених, які відбувають своє покарання в стінах Коломийської виправної колонії №41.
 
Як і кожної неділі, всі бажаючі могли взяти участь у Божественній Літургії. Після закінчення Служби Божої розпочалося освячення великодніх страв, які пожертвували вірні парафії Пресвятої Трійці села Товмачик.
 
Парафіяни радо відгукнулися на пропозицію свого душпастиря і, разом зі своїми кошиками, принесли до храму також продукти для засуджених. Одразу після закінчення Великодньої відправи в парафіяльному храмі пожертви вірних були перенесені до колонії, де їх і освятили. Таким чином, вірні громади УГКЦ подбали про свято не лише в своєму храмі та власних домівках, але і розділили Пасхальну радість з тими, хто цього потребує.
Засуджені, адміністрація колонії та капелан колонії висловлюють вдячність всім небайдужим, які долучилися до цієї богоугодної справи.
 
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії