Вечір духовності с.Гостів

“Прости і перебудь, Господи, у храмах душ наших,

 а ми очищатимемо наші душі молитвою.

 

В неділю, 25 березня, в Будинку культури с.Гостів відбулася година духовності “А Він з хреста за нас молився”.

У заході взяли участь учасники фольклорного колективу “Гостівчани”, учасники гуртка художнього читання, учні школи, парох села та сільський голова.

Розпочалася морально-духовна зустріч з благословення пароха села о. Володимира Майданчука, який закликав всіх присутніх поглиблювати свою віру, прийняти святий піст як шанс на зміну, на оновлення життя в любові, добрі, правді й милосерді.

У присутніх була можливість роздумувати над життям та Хресною смертю Ісуса Христа.

Учасники  прославляли Христа своїми піснями: “Сім мечів Божої Матері”, “Через гори, через скали”, “Слава Богу за все” та ін.

Під час заходу прозвучали вірші у виконанні Христини Нановської, Вікторії Василенчук і Анастасії Полякової. Ведучі – Богдана Славінська та Аліна Москалюк говорили про життя найбільшої людини, яка жила на цій Землі — про Ісуса Христа. Він був не тільки людиною. Він був, є і буде Сином Божим. Своїм життям Спаситель подавав приклад незаперечної віри в Отця Свого Небесного, любові до всіх людей, прощення гріхів.

Усі присутні вийшли із залу з думкою, що  людина тоді сильна, коли силу їй посилає Всевишній, тоді все може, як Він їй допомагає, тоді мудра, як її Господь благословить.

Сільський голова Ганна Нащук подякувала за можливість духовно збагатитись і відчути цінність молитви та посту.

Автор: Христина Василюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії