В с. Грабич відбулось освячення новозбудованого храму

09 квітня 2023 р. Б. – в день Входу Господнього у Єрусалим, у с. Грабич Отинійського протопресвітеріату відбулося освячення новозбудованої Церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

З благословення правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, чин освячення Церкви здійснив владика Миколай Семенишин,  єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Численною церковною громадою на чолі із о. Олегом Федаком, адміністратором парафії, єпископа зустріли на подвір’ї новозбудованого храму. Діти вітали владику теплими словами.

Опісля відбулася Божественна Літургія, яку очолив владика Миколай у співслужінні із священнослужителями Отинійського протопресвітеріату.

У своєму слові, під час проповіді, владика Миколай підкреслив, що колись на місці новозбудованої Церкви стояла Церква, яку зруйнувала комуністична владаю проте віру у Бога знищити неможливо. І цей новозбудований храм є видимим знаком любові до Бога, віри та незламності українського народу.

В часі Божественної Літургії велике число парафіян приступило до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії, примирившись з Господом і прийнявши Його в своє серце.

По завершенню єпископ вручив грамоти, всім, хто активною працею спричинився до будівництва церкви. Також владика освятив вербові галузки.

Опісля о. Олег Федак подякував владиці Миколаю, усім священнослужителям, жертводавцям та присутнім за спільну молитву.


Новини єпархії