В Отинійському ліцеї енергетичних технологій відбулась духовна зустріч зі студентами

30 січня 2018 року парох церкви  Зіслання Святого Духа  м. Отинії  митрофорний протоієрей Василь Мельничук завітав у гуртожиток Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій, де зустрівся з учнями цього навчального закладу.

Розпочалась зустріч  молебнем до  Христа Чоловіколюбця, у якому взяли участь  педагоги, учні та працівники гуртожитку.

Опісля, затамувавши подих, ліцеїсти слухали Боже слово, яке розумно, але  водночас, просто і доступно лилося з уст священика.

“Учителю добрий, що маю робити, щоби успадкувати і осягнути життя вічне?”, –  саме такими словами розпочав  свою розмову з учнями  о.Василь.  Це важливе питання ставить собі, мабуть,  кожен, хто  замислюється над ціллю життя.  У ході  бесіди з о.Василем учні отримали вичерпну відповідь на  поставлене запитання, адже Ісус Христос, який є  найбільшим учителем, ще  дві тисячі років тому  дав “програму”, що залишається актуальною і в наш час – дотримання Заповідей Божих.

У своїй розповіді, дивлячись в очі кожній дитині, священик щиро переконував:

“Бог любить нас, і ми маємо це пам’ятати. Всі ми разом творимо церковну спільноту, тому Христос дає нам основну заповідь: любити Бога всім серцем своїм, всією душею, думкою і силою своєю. Навіть не бачивши Його, ми знаємо, що Він є люблячий, добрий, милосердний, який прощає і допомагає. Аби віддати  честь і шану Богові, ми найперше маємо робити добро ближнім”.

Також о.Василь звернув увагу на те, що наші стосунки мають бути  християнськими. Учні-старшокурсники повинні показувати  молодшим як себе поводити, як спілкуватися, не зневажати і не принижувати нікого. “Сила проявляється тоді,  коли ви подаєте руку допомоги, а не тоді, коли  робите комусь кривду”, – наголосив о.Василь.

Крім того священик закликав учнів дбати  про своє духовне та фізичне здоров’я, відмовитися від шкідливих звичок, натомість наповнювати свій розум і серце знаннями.

Після навчальної бесіди о.Василь уділив учням Боже благословення, окропивши їхні кімнати  в гуртожитку свяченою Йорданською водою.

Педагогічний та учнівський колективи щиро вдячні о. Василю Мельничуку за проведену зустріч. Сподіваємось, що посіяні зерна  Божої науки проростуть у душах наших учнів  і дадуть в майбутньому добрі плоди.

 

Автор: Галина Ошур, заступник директора з НВР

Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій


Новини єпархії