В Отинії завершилися “Веселі канікули з Богом”

З 30 липня по 2 серпня на парафії Зіслання Святого Духа м.Отинія проходив щорічний дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”. Цьогоріч табір був присвячений Святому Писанню, тому й тема звучала “З Богом через Біблію”.

Впродовж тижня з дітьми відпочивали та молилися семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата, а саме: бр. Михайло Макар, бр. Дмитро та Роман Носик. Кожен день даного табору був присвячений якійсь із частин Святого Письма. В часі літнього відпочинку діти мали можливість білише познайомитися із Біблією та її Автором, почути про історії написання тієї чи іншої книги та помандрувати життєвим шляхом апостола Павла.

Окрім Божественної Літургії та катехизації, які є невід’ємною частиною християнського табору маленькі учасники цілий день відпочивали, граючи в ігри і танцюючи банси разом із священиком та семінаристами.

На закінчення табору о.Василь Мельничук разом із братами-семінаристами організували для дітей відпочинок біля вогню, де малеча посмажила ковбаски. Подекуди було чутно враження дітей: “А ти колись бачив як священик смажить сардельки?”.

Опісля о.Василь подякував семінаристам за їхню працю та любов до дітей і побажав досягнути вершину священства з гідністю пронісши його через ціле життя.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії