В Отинії відбувся традиційний фестиваль розколяди “З нами Бог”

У неділю, 4 лютого, в храмі Зіслання Святого Духа відбувся традиційний фестиваль розколяди, який уже другий рік проходить під назвою “З нами Бог”.

Цьогорічна розколяда зібрала на сцені багато колективів, серед яких як великі хори, так і малі ансамблі. Розпочали дійство з благословення та привітання пароха храму, митрофорного протопресвітера Василія Мельничука, який у своєму вітальному слові подякував Богу за змогу ще один рік прославляти Новонародженого Христа. Свої враження від фестивалю висловив заступник міського голови Олександр Левицький, який крім того побажав присутнім не втрачати надії на краще, а навіть у важкий час війни прославляти Новонародженого Спасителя. На завершення всі колективи привітав селищний голова Володимир Кінащук.

Серед учасників фестивалю були колективи з Отинії та навколишніх сіл. Честь відкрити розколяду випала наймолодшим учасникам – дитячому садочку “Веселка”, які представили глядачам чудове різдвяне дійство. Після їхніх привітань колядували учні Отинійської загальноосвітньої школи, народний аматорський колектив пісні і танцю “Прикарпаття” будинку культури м. Отинія, колядники із ліцею енергетичних технологій, молодіжний хор храму Зіслання Святого Духа, хор викладачів та дітей Дитячої Музичної Школи, хор церкви Ведення в храм Пресвятої Богородиці, парафіяльний хор із с.Угорники та народний аматорський колектив пісні і танцю “Барви Прикарпаття” с.Старі Кривотули. Завершив концерт великий хор храму Зіслання Святого Духа.

У концерті лунали як багатовідомі, так і майже невідомі колядки, щедрівки й віншування.

Наприкінці прот.Василій Мельничук подякував виконавцям та гостям за спільну коляду, побажавши всім Многая літа. Опісля всі колективи у зведеному хорі разом виконали фінальну древню Отинійську колядку “Вночи”.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату

//www.youtube.com/watch?v=wXGCChOQ1OA&feature=youtu.be


Без категорії